Meeskond

Albi Satradinov

Albi Satradinov

Müügiinsener / Account manager

albi@hydrotehnika.ee
Mob: +372 5599 3059
Tel: +372 6013 523
Marek Lutt

Marek Lutt

Müügiinsener / Account manager

marek@hydrotehnika.ee
Mob: +372 5529 832
Tel: +372 6013 523
Teet-Tõnis Vajak

Teet-Tõnis Vajak

Müügiinsener / Account manager

tonis@hydrotehnika.ee
Mob: +372 5552 1515
Tel: +372 6013 523
Tanel Palmissaar

Tanel Palmissaar

Müügiinsener / Account manager

tanel@hydrotehnika.ee
Mob: +372 5650 0696
Tel: +372 6013 353
Elar Lempu

Elar Lempu

Laojuhataja / Transport/ Warehouse manager

elar@hydrotehnika.ee
Mob: +372 5231 607
Tel: +372 6013 353
Üllar Must

Üllar Must

Ladu / Supply associate

yllar@hydrotehnika.ee
Tel: +372 6013 352
REIN URITAM

REIN URITAM

Ladu / Supply associate

rein@hydrotehnika.ee
Tel: +372 6013 352
Rainer Sohv

Rainer Sohv

Ladu /Transport / Supply associate

rainer@hydrotehnika.ee
Tel: +372 6013 352
Jaanika Toomeoks

Jaanika Toomeoks

Ostujuht / Purchasing manager

jaanika@hydrotehnika.ee
Mob: +372 5770 3299
Tel: +372 6013 573
Kristin Vaga

Kristin Vaga

Raamatupidaja / Accountant

kristin@hydrotehnika.ee
Tel: +372 6013 813
Reno Nõlvak

Reno Nõlvak

Tegevjuht / CEO

reno@hydrotehnika.ee
Mob: +372 5555 5907
Tel: +375 6013 523
Erkki Rebane

Erkki Rebane

Juhatuse esimees / COB

erkki@hydrotehnika.ee
Tel: +372 6013 353